Trendy kolorystyczne 2016

przez j

Rok 2015 się skończył zatem, przed nami, nowe trendy w modzie i urodzie. Ale nie tylko. Co istotne i to co zazwyczaj wpływa na wszystkie sfery mody / urody/ wnętrz itp. to nic innego jak kolorystyka w danym roku. Ledwie minął grudzień, Święta i Sylwester i już wiemy jakie kolory skradną wybiegi najsłynniejszych projektantów jak również, na jakie kolory stawiać będą firmy wszelakie. Kolory właściwie te nie zaskoczą większości, gdyż już od paru lat trend jest bardzo widoczny, mowa tu o pastelach. Owszem, są to dwa inne niż dotychczas kolory, bo w poprzednich latach prym wiodły mięta i sorbet cytrynowy, pojawiały się oczywiście inne kolory, a w tym roku przewodzić będą według Pantone Rose Quartz i Serenity czyli….

Ut_HKthATH4eww8X4xMDoxOjBzMTt2bJ

Musicie przyznać, że cudowne są te kolory. No jeśli ktoś nie preferuje różu to cóż, ale oba kolory są iście romantyczne i przemawiające na korzyść delikatności.

Co istotne, kolory te mogą mieś naprawdę przeróżne połączenia z innymi, nie trzeba być ubranym jednolicie. Jak odwiedzicie stronę Pantone, tam będziecie mieć pokazany szereg połączeń kolorystycznych. Zaznaczam, że trendy kolorystyczne nie są tylko w modzie, ale również w makijażach, manicure czy też chociażby w kolorach ścian w domach czy dodatków w architekturze wnętrz. Zatem warto się zastanowić nad tymi kolorkami:)

Pantone_Color_of_the_Year_2016_Color_Standards

Czyż te kolory nie są cudowne?!

A teraz…Keep Calm and Carry On 🙂

You may also like

Napisz komentarz