Świątecznie: pomysł na prezent cz.1

przez j
0 komentarzy

Zaczyna się gonitwa za prezentami zatem żeby oszczędzić trochę czasu, może wypadałoby wcześniej zaplanować co kupić? Skupmy się może na jednej kategorii: kobiety wiek bez ograniczeń.

Zatem, a może by tak….

1. Klasyka – kosmetyki w zestawie:)

Dr-Irena-Eris-Zestaw-FSS-Maxima_Dr-Irena-Eris,images_product,25,5900717983540Kosmetyki zawsze są dobre, bezproblemowe można by rzec, ale warto też pomyśleć czy obdarowana osoba będzie z nich korzystać. Odrazam kupowanie kosmetyków typu fluid czy puder, wyjątkiem jest sytuacjia kiedy wiem jakie kolory ta osoba używa, inaczej możemy nie trafić kolorystycznie, za ciemny lub za jasny, o ile za jasny można jeszcze wykorzystać, to już za ciemny kolor podkładu jest nieużyteczny. Zatem kosmetyki do ciała czy do pielęgnacji twarzy są jednak bezpieczniejszą alternatywą.

Organique1Jeśli zaś wiemy, że osoba dla której planujemy kupić prezent lubi produkty ekologiczne, naturalne i poprostu dobre to nawet gdybyśmy kupili tylko jedną rzecz ze względu na to, że ta grupa kosmetyków może być kosztowna to i tak warto. Takie produkty na bank będą spożytkowane i osoba obdarowana będzie się cieszyć.

2. Hit blogerek – tangle teezer.

i-tangle-teezer-brush-black-1szt-akcesoria-szczotka-do-wlosow

Jestem co prawda świeżo upieczoną posiadaczką tej szczotki, ale już się nią zachwyciłam. Prosta w użyciu, spełnia swoje przeznaczenie. Ale co najważniejsze nie ciągnie włosów przy rozczesywaniu na sucho i na mokro. Myślę, że bardzo dobrze się spełni, gdy prezent otrzyma długowłosa kobieta.

imagesZąbki szczotki są tak skonstruowane, aby zamykały blaszki włosów, aby te wyglądały zdrowiej, na bardziej błyszczące.

3. Kolejna klasyka – świeca.

perfectpillarsWłaściwie każda świeca pachnąca nadaje się na prezent, wystarczy ładnie zapakować, prezent gotowy. Jednak cudem zapachów jest Yankee Candle, woski, świece i olejki – zapach jest naprawdę intensywny, wypełnia całe pomieszczenia i nadaje się do aromaterapii.

4. Coś cieplutkiego?

a6a6ffea30893733bb14ffc8a499ef3bKażda z nas lubi po kąpieli otulić się w ciepły materiał, a gdy do tego jest miękki to już wogóle. Zatem szlafrok jest strzałem w dziesiątke bez względu czy mamy wannę czy prysznic. Wybrać wypadałoby tylko odpowiedni kolor i fakturę. Szlafrok, skarpetki czy rękawiczki na tą porę roku jak znalazł, a prezent znakomity:)

5. Coś dla umysłu? Książka?

ksizaka3Odwiedzając księgarnie stacjonarną czy internetową znaleźć możemy sporą ilość nowości, można wybrać tytuł, który otrzymał miano bestselleru. Książka to dobry prezent na święta, długie wieczory sprzyjają czytaniu. Zatem jeśli wiemy jaki gatunek się spodoba to zakupmy książkę, książek nigdy za wiele:)

Te 5 przykładów zapewne jest bardzo ogólne, może następna część pomysłów będzie bardziej konkretna.

christmas_gifts 2012

A teraz…Keep Calm and Carry On 🙂

0 komentarzy
0

You may also like

Napisz komentarz