Recenzja: Lumene Tusz Wydłużający z serum

przez j
0 komentarzy

keepcalmcarryon-lumene tusz wydłużający

Lumene Cloudberry Length Serum Mascara czyli tusz aktywnie wydłużający od Lumene to tusz, który ma za zadanie przy regularnym stosowaniu pobudzić nasze rzęsy do wzrostu. Wg producenta zauważalne wydłużenie o 43 % można mieć już po 30 dniach stosowania. Takie dane opierają się na badaniach i testach przeprowadzonych na grupie 30 kobiet. Taki efekt jest możliwy dzięki włóknom, które są składnikiem tuszu i szczoteczce, jest on cienka, gumowo-plastikowa. Świetnie wyczesuje rzęsy jak również dociera do najmniejszych rzęs.

SONY DSC

Zaczęłam korzystać z tego tuszu 04 grudnia, co oznacza, że minął już miesiąc obiecywanego wydłużenia o 43%. Tusz poza tym wydłużeniem jest świetny – nie kruszy się, świetnie rozdziela rzęsy, nadaje głęboką czerń.

SONY DSCCo do wydłużenia – może się już zafiksowałam na to, że tak ma być, ale widzę różnicę, może nie jest ona ogromna. Jednakże dla mnie to już coś:)

SONY DSC SONY DSC SONY DSC Celowo zdjęcia są tylko z wytuszowanymi rzęsami, bardziej widać efekt. Dla mnie to co jest ważne to to, że tusz nie powoduje jakiegoś sztucznego efektu. Taki naturalny look mi zdecydowanie odpowiada, w szczególności jak idę do pracy. Efekt sztucznych rzęs dla mnie to nadaje się na odpowiednie okazje czy wyjścia.

Ocena tuszu: bardzo dobry, pkt 5/5.

Teraz kolej na drugi w zestawie tusz – aktywnie pogrubiający:)

A teraz…Keep Calm and Carry On 🙂

0 komentarzy
0

You may also like

Napisz komentarz