Pure Collagen starcie nr 1

przez j
0 komentarzy

Czyli jakby to ująć wstęp 🙂 Wstęp do podjęcia wyzwania z Pure Collagen made by Noble Medica.

logoJak wiecie #LDZbloguje spotkało się kreatywnie na warsztatach makijażowych i jednym ze sponsorów właśnie była Noble Medica, producent Pure Collagen, suplement diety w ilości 100 tabletek w opakowaniu. Część z nas (blogerek) zgłosiła się i zakwalifikowała się do testowania tego cuda. Jak będzie i co to właściwie jest kolagen w tabletkach, o tym wszystkim poniżej:D

keepcalmcarryon-#ldzbloguje decoderm (7) SONY DSCPure Collagen to suplement diety z kolagenem z ryb morskich z elastyną, również z antyoksydantami. Co dokładnie mówi producent?

„Pure Collagen zawiera hydrolizowany kolagen z ryb morskich wzbogacony o elastynę, który utrzymuje prawidłową strukturę i elastyczność skóry. Wzbogacenie produktu o witaminy C i E oraz ekstrakt z pestek winogron chroni skórę dodatkowo przed stresem antyoksydacyjny, który może objawiać się przyspieszonym procesem starzenia się organizmu, wypadaniem włosów oraz szybkim procesem pojawiania się zmarszczek. Dodatkowo witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania skóry, kości, zębów, dziąseł, chrząstki i naczyń krwionośnych oraz pomaga w regeneracji zredukowanej formy witaminy E.Ponadto witamina C pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego i przyczynia się do zmniejszenia uczucia znużenia i zmęczenia. Utrzymanie odpowiedniego poziom nawilżenia jest kluczowe do osiągnięcia zdrowego i młodego wyglądu.”

keepcalmcarryon-3ldzbloguje dary losu (24)Tabletki są niepowlekane, bez barwników, zawiera oryginalny zapach rybi, owszem potwierdzam to całkowicie, producent zaś zapewnia, że po spożyciu jest niewyczuwalny. Suplement diety jest dla kobiet i mężczyzn. Producent  informuje na stronie, że efekty są zauważalne po spożyciu 1-2 opakowań.

DSC09833keepcalmcarryon-pure collagenZawartość w tabletce: kolagen z ryb morskich 200 mg; witamina C 20 mg; ekstrakt z pestek winogron 10 mg; witamina E 3 mg. Na dobę należy przyjąć 4 tabletki (2 x 2), co oznacza 100% dziennego spożycia witaminy C i E.

Wielkość tabletek dla niektórych jest bardzo istotnym elementem, chociaż dla niektórych zdecydowanie będzie to za duża tabletka to spotkałam się z większymi. Utrudnione połykanie takich tabletek jest ze względu na brak otoczki, ale nie jest to niemożliwe. Dla mnie bardziej istotne jest to, że zapach mnie odrzuca. Ale potwierdzam, efekt jest tylko przed przyjęciem tabletki.

DSC09844keepcalmcarryon-pure collagenTak czy siak, wyzwanie zostało podjęte, przez najbliższy czas dokładnie mówiąc 1,5 miesiąca zamierzam przyjmować ten suplement, aby wzmocnić skórę i przede wszystkim włosy. Bo jak wiecie, główny problem to wypadanie włosów, dodatkowo zmarszczki mimiczne. Wiadomo, że przy przesileniu jesiennym czy wiosennym skóra traci blask, czeka nas jesień i zima, brak słońca pewnie da się we znaki, zatem trzeba skórę wspomóc. Ale kolagen także będzie wpływać na chrząstki stawowe, np. kolana, czy też generalnie kości.

DSC09836keepcalmcarryon-pure collagenZatem, czekajcie na informacje z przebiegu wyzwania i efekty po 2 opakowaniach Pure Collagen.

A teraz…Keep Calm and Carry On 🙂

 

 

 

0 komentarzy
0

You may also like

Napisz komentarz