Openbox: Beglossy Październik 2014

przez j
0 komentarzy

Kolejne pudełko już dotarło. Więc czy beglossy się spisało? Październik spędzamy pod hasłem Zrelaksuj się! To kompleksowa pielęgnacja twarzy, ciała i włosów.

keepcalmcarryon-beglossy - pażdziernik 14 (2)W tym miesiącu beglossy nas zaskoczyło, bo wszystkie produkty to produkty pełnowymiarowe, co skutkuje dużą wartością pudełka – ok. 123 zł.

keepcalmcarryon-beglossy - pażdziernik 14 (6)Oprócz rozpiski beglossy, otrzymałyśmy ulotkę Yasumi i bon wartościowy bingospa.

keepcalmcarryon-beglossy - pażdziernik 14 (3)1. Aussie 3 minute miracle frizz remedy

keepcalmcarryon-beglossy - pażdziernik 14 (8)

Czyli błyskawiczna odżywka do spłukiwania dla niesfornych włosów. Z olejkiem jojoba, odżywka pomaga odzyskać kontrolę nad włosami, wygładzić puszyste włosy. Nawilża je i pozostawia piękne. Cena 24 zł za 250 ml.

2. Bioliq płyn micelarny

keepcalmcarryon-beglossy - pażdziernik 14 (11)

Łagodny płyn do oczyszczania skóry twarzy, oczu i ust. Wg producenta zmywa nawet wodoodporny makijaż. Pielęgnuje i nawilża, nadaje się do wrażliwej skóry. Cena 20 zł za 200 ml.

3. Amaderm krem nawilzający Urea 5%

keepcalmcarryon-beglossy - pażdziernik 14 (10)Aby skóra była głęboko nawilżona i długotrwale utrzymała nawilżenie, Łagodzi i koi podrażnienia. Ze wzg na warunki atmosferyczne nasza skóra wymaga dodatkowej pielęgnacji, dla takiej skóry przeznaczony jest ten krem. Cena 29 zł za 50 ml.

4. Cztery pory roku odżywka 5w1 do skórek i paznokci

keepcalmcarryon-beglossy - pażdziernik 14 (9)Regeneruje słabe i zniszczone paznokcie oraz skórki. Uelastycznia płytkę i wzmacnia. Chroni przed łamaniem i rozdwajaniem. Cena 10 zł za 2 ml.

5. Sanase Chocolaterapia peeling dotleniający

keepcalmcarryon-beglossy - pażdziernik 14 (12)Delikatny peeling (enzymatyczny) dostarczający tlen i wygładzający skórę. Oczyszczenie zapewnia tlenek cynku, pochłania nadmiar sebum. Cena 34 zł za 75 ml.

6. Dermo Pharma Maska kompres 4D

keepcalmcarryon-beglossy - pażdziernik 14 (13)Maseczka nasączona składnikami, równomiernie rozprowadza składniki. Nawilżenie i dotlenienie w jednym. Cena 7 zl / 21 g.

Październikowa edycja – co myślicie? Bo ja na tą chwilę ie mam zdania. Chętnie przetestuje krem, bo o firmie nigdy nie słyszałam. Płyny micelarne i odżywki pojawiają się cały czas, zatem mnie nie zachwyca testowanie tych produktów.

keepcalmcarryon-beglossy - pażdziernik 14 (7)A teraz….Keep Calm and Carry On 🙂

0 komentarzy
0

You may also like

Napisz komentarz