Openbox: Shinybox Czerwiec 2014

przez j
0 komentarzy

Miesiąc czerwiec to dla Shinybox wyjątkowy moment czyli 2 rocznica powstania pudełka. Zatem 2nd Anniversary powinno być ciekawe i zachwycające! Czy jest?

keepcalmcarryon-shinybox czerwiec (2)Oprawa graficzna zakładam, że miała być elegancka. Białe pudełko ze złotym napisem. Logo wyszło całkiem ładnie, ale mnie chyba elegancją nie zachwyciło to pudełko – odnoszę się do oprawy oczywiście. Dla mnie napis ok, ale biel jednak zbyt mdła. Wolę wersję kolorowe pudełek, a niżeli takie bielusie. Następnie ujrzałam multum karteczek promocyjnych, bony, zaproszenia i ulotki.

keepcalmcarryon-shinybox czerwiec (3)Po otwarciu czarna bibułka i naklejka, tradycyjnie w wersji logo aktualne, czyli tym razem 2nd Anniversary.

keepcalmcarryon-shinybox czerwiec (4)A pod spodem….Hmmm….Jedno jedyne co rzuciło mi się natychmiast w oczy to…..

Tak nic innego tylko trzeci pod rząd dezodorant!!!! OMG!!!! Sorry, ale ja nawet pierwszego nie dałam rady jeszcze zużyć!

keepcalmcarryon-shinybox czerwiec (11)Ok, tym razem jest to Dove Invisible Dry Anti-White marks – koszt 15 zł. Ale na Boga! ile można! To niestety jest kolejny dezodorant w spray’u – niekoniecznie lubię. Poza tym kolejny raz? Really? Chyba nie muszę nic dodawać!

Kolejno, Marion TermoOchrona czyli serum chroniące włosy przed działaniem wysokiej temperatury, koszt 10 zł / 30 ml i jest to produkt pełnowymiarowy. Zaznaczę, że w zeszłym miesiącu mieliśmy balsam o tym samym działaniu tylko innej firmy. Znowu powtórzę pytanie: ile można?

keepcalmcarryon-shinybox czerwiec (10)Numerem trzy na liście jest coś często pojawiającego się w Shinybox’ie czyli peeling. Jedyny plus za firmę, produkt pełnowymiarowy Organique solny peeling z masłem shea i olejem kokosowym. Cena 40 zł / 200 g. Tego produktu jestem ciekawa, chociaż peelingów u mnie mega dostatek!

keepcalmcarryon-shinybox czerwiec (15)Numer cztery też dość interesujący czyli maseczka w kremie z kolagenem firmy Etre Belle tej firmy nie znam i chętnie wypróbuję. Ma to być wersja dla skóry suchej i wrażliwej, z woskiem pszczelim. Cena 131zł / 50 ml – otrzymaliśmy 15 ml czyli koszt ok. 39 zł.

keepcalmcarryon-shinybox czerwiec (8)Ostatni element regularnego pudełka to gąbka blender firmy Syis jako edycja limitowana. Beauty blender wszyscy znają, na pierwszy dotyk wydaje się być to gąbka twardsza od BB, zatem z nutką sceptycyzmu będę podchodzić do testowania. Koszt 50 zł.

keepcalmcarryon-shinybox czerwiec (13)Dodatkowo dostałam preparat w spray’u firmy Aflofarm Mosquiterum czyli płyn przeciwko owadom, ostatnio mam jakieś komary w domu to się przyda. Ale czy to jest odpowiedni produkt do pudełka Shinybox??!! Chyba nie?! Cena ok. 10 zł za 100 ml czyli produkt pełnowymiarowy.

keepcalmcarryon-shinybox czerwiec (9)Podsumowując, pudełko to wartość około 165 zł. Ze względu na pewne POWTARZAJĄCE się CIĄGLE produkty ocena to 2,5/5. Może po testach zmienię zdanie?! Kto wie:)

keepcalmcarryon-shinybox czerwiec (18)A teraz…Keep Calm and Carry On:)

0 komentarzy
0

You may also like

Napisz komentarz