Le Petit Marseillais one more time

przez j
0 komentarzy

Jeśli jesteście ze mną już od jakiegoś dłuższego czasu to na pewno pamiętacie, że latem zeszłego roku zostałam ambasadorką marki Le Petit Marseillais dzięki czemu mogłam wypróbować i zrecenzować żel pod prysznic kwiat pomarańczy i mleczko do ciała migdałowe (tu). Aktualnie ponownie mogę cieszyć się paczką od LPM i rozkoszować się nowościami zapachowymi firmy.

keepcalmcarryon- ambasadorkalpm la petit marseillais  (5)

Tym razem firma zaskoczyła mnie mocno przesyłką, w środku znalazłam oczywiście próbki do rozdania, karty z hasłem do logowania dla moich przyjaciół, jak również dwa duże żele…ale miały zaklejone nazwy.. Dodatkowo opaskę na oczy, która zdecydowanie przyda się dla wypoczynku. Zadanie było proste, zasłonić oczy i zgadnąć jakie posiadam zapachowe wersje żeli.

I…Nie zgadłam, znaczy częściowo tak…Bo główną nutę cytrusową odgadłam, ale werbena i grejpfrut trochę mnie zmyliły, teraz po obwąchaniu obu nie miałabym złudzeń, zgadłabym.

keepcalmcarryon- ambasadorkalpm la petit marseillais  (1) keepcalmcarryon- ambasadorkalpm la petit marseillais  (3)

Otrzymałam dwadzieścia próbek żelu kwiat pomarańczy i dwadzieścia mleczka migdałowego do rozdania.

keepcalmcarryon- ambasadorkalpm la petit marseillais  (4)

Ale najbardziej ciekawią mnie nowości zapachowe: pomarańcz z grejpfrutem i cytryna z werbeną. Ta ostatnia jednak zapachowo do mnie nie przemawia, głównie ze względu na werbenę. Nie przepadam za ziołowymi zapachami.

keepcalmcarryon-marc jacobs (7)

Recenzję oczywiście umieszczę jak tylko potestuje przez chwile żele. A Wy miałyście już wcześniej styczność z firmą prowansalską, a może macie jakiś ulubiony zestaw zapachowy tych produktów?

keepcalmcarryon-marc jacobs (9) keepcalmcarryon-marc jacobs (8)

A teraz…Keep Calm and Carry On:) i rozkoszować się zapachem prowansji!

Post przy współpracy z Le Petit Marseillais.

0 komentarzy
0

You may also like

Napisz komentarz