W środę pojawiłam się w centrum handlowym jako osoba towarzysząca, kompletnie nie mająca celu czegokolwiek kupować, w związku z tym wróciłam do domu ze zdobyczami;) W prezencie dostałam:

Firma Etam ma teraz wprzedaż poprzednich kolekcji, w związku z czym koszulka nocna jaką otrzymałam w koleorze tak intensywnym była z 50% rabatem. Oto jak wygląda:

Jest lekka i zwiewna, wykończona koronką. Cudo!

Kolejno zaopatrzyłam się w buty na lato – a takie sandałki by się przydały, tak właśnie myślałam chyba od początku czerwca…Ale nic nie było, więc tak jak to bywa- idziesz towarzysko i się trafia. Mianowicie była również promocja, nie dość, że wszystkie buty  kosztowały po przecenie aż 59,90 zł, to jeszcze wybrałam sobie jedne, przy których była dodatkowa promocja: kup drugie za pół ceny. I w związku z tym mam:

Japonki wysadzane kamykami, szkiełkami, błyskotkami – jak zwał tak zwał. I sandałkowe z gumkowymi paskamina słupkach:) Boskie – a dla mnie, która z kupnem butów ma problem bo mam szczupłą nogę te buty są wymarzone, nie klapią dopasowują się:) I nie są mega wysokie…

OOO i to właśnie moje zdobyczne:)

A teraz….Keep Calm and Carry On :):) Have a nice day!!!

0 komentarzy
0

You may also like

Napisz komentarz