Styczniowy glossybox 2014

przez j
0 komentarzy

Kolejny miesiąc i kolejne pudełko. Moja wersja to C. Nie wiem szczerze mówiąc na jakiej zasadzie są rozdzielane produkty do różnych wersji, no ale cóż…Co w mojej?

keepcalmcarryon - glossyboxPrzypomne, że wersji było więcej. Przybliżona kwota pudełka to: ok. 83 zł

keepcalmcarryon - glossybox3

Hasło przewodnie tym razem to OD-NOWA zobaczmy jaka?

1. Benefit Cosmetics The POREfessional

keepcalmcarryon - glossybox13Baza pod makijaż, wygładza zmarszczki i minimalizuje pory. Dla każdego rodzaju skóry. Pełen produkt to 22 ml i koszt 149 zł, tutaj mamy próbkę o ilości 3 ml.

2. REGENERUM Regenerujące serum do ust

keepcalmcarryon - glossybox11Pomadka z serum nawilżającym do ust, zapewnia odbudowę warstwy lipidowej naskórka ust. Cena produktu ok. 15 zł. To jest pełnowymiarowy produkt.

3. LIRENE Balsam do ciała Golden Charm

keepcalmcarryon - glossybox10Balsam z drobinkami rozświetlającymi skórę. Pełen produkt to 200 ml/ 17 zł, tutaj mamy miniprodukt o pojemności 75 ml.

4. PANTENE PRO-V Nature Fusion Oil Therapy

Olejek arganowy wchodzi w skład eliksiru zapewniającekeepcalmcarryon - glossybox9go ochronę przed uszkodzeniami i odżywiające włosy. Jest to produkt pełnowymiarowy czyli 100 ml/ 22 zł.

5. 100 % SPA BY KARMAMEJU Konjac Sponge Natural

keepcalmcarryon - glossybox14

Gąbka złuszczając i głęboko oczyszczająca do twarzy. Wykonana z korzenia rośliny znanej z właściwości odżywczych. Pełen produkt w cenie ok. 19 zł.

Srebrna szata pudełka na plus, jednak nie umiem w tej chwili ocenić styczniowej wersji w kontekście produktów.

keepcalmcarryon - glossybox5

Co zaś do tekst na karcie produktów – dzięki produktom z tego pudełka mamy rozpocząć odnowę po sylwestrze – no nie wiem, jak dla mnie to ja już nie pamiętam kiedy był sylwester. Trochę za późno na takie teksty:)

keepcalmcarryon - glossybox7A teraz…Keep Calm and Carry On:)

0 komentarzy
0

You may also like

Napisz komentarz