relaks…

przez j
0 komentarzy

Aktualnie wszystko może być powodem stresu, zmęczenia i napięcia nerwowego. Zdecydowanie niezbędny jest relaks…

about-ocd-459x306Jak sobie pomóc żeby nie zwariować?

Zdecydowanie, pomoże nam wyjazd i odcięcie się od codzienności. Techniki relaksacji i oddychanie.

keepcalmcarryon-RelaksSen to zdrowie, to bardzo istotny element w ciągu doby, odpoczynek jest ważny, aby zregenerować zarówno organizm jak i umysł. Jak mawiała Scarlett O’Hara „jutro też jest dzień”, aby pomyśleć o problemach. Dobry jest żeń szeń, wspomaga koncentrację i sprzyja lepszej kondycji psychicznej.

Jeśli zaś stres się nasila, można sobie pomóc lekami dostępnymi w aptece, ponieważ są ziołowe, małe ilości ziół w większości mogą działać uspokajająco jak np. melisa. Oczywiście, są to leki o małej zawartości substancji wpływających na nerwy i niepokój. Mimo wszystko zalecane dawki w bardzo stresujących sytuacjach są wspomagające przy ukojeniu nerwów.

Znane leki dostępne w aptekach i faktycznie wspomagające uspokojenie i relaks to np. ekstraspasmina, na uspokojenie doppel herz czy też popularne ostatnio kalms.

keepcalmcarryon-leki3 keepcalmcarryon-leki2 keepcalmcarryon-lekiWszystkie te leki są ziołowe, mają różne połączenia ziół, w jednych obecne są szyszki chmiel, w innych waleriana, ale wszystkie są umiarkowanie działające.

Najważniejsze jednak to umieć poradzić sobie z emocjami i działać zgodnie z rozsądkiem. Czasem pomaga nam muzyka, sport, a czasem wyjazd.

keepcalmcarryon- Squirrel and relaxRelaks jest ważny, żeby sprawnie działać i oczyszczać umysł.

A teraz…Odpoczywajcie i… Keep Calm and Carry On 🙂

0 komentarzy
0

You may also like

Napisz komentarz