Perlux i czyste pranie

przez j
0 komentarzy

We wrześniu wybrano grupę osób, która za pośrednictwem serwisu Streetcom mogła testować perełki piorące PERLUX.  To formuła zawierająca zarówno proszek jak i żel co wiąże się z tym, że pranie ma być skutecznie czyściutkie. A jak było?!

keepcalmcarryon-perlux (6)

Dostałam zestaw kapsułek do białych i kolorowych ubrań. Muszę przyznać, że podchodzę do takich innowacyjnych rozwiązań w praniu dość sceptycznie. Próbowałam bowiem innych kapsułek piorących, ale jak bumerang wracałam do sprawdzonego proszku, odplamiacza i płynu do płukania.

Co mówi nam producent o tych obu produktach?

Perlux Super Compact WHITE to innowacyjne, super skoncentrowane perły piorące z proszkiem i żelem. Dzięki hybrydowej technologii, produkt łączy w sobie najlepsze cechy proszków i żeli do prania, dzięki czemu jest niezawodny w walce z plamami na białych ubraniach, jednocześnie chroniąc je przed szarzeniem. Nadaje praniu przyjemny, długotrwały zapach.

Perlux Super Compact COLOR łączy w sobie najlepsze cechy proszków i żeli do prania, dzięki czemu jest niezawodny w walce z brudem i uporczywymi plamami na kolorowych ubraniach, zachowując przy tym ich intensywność
i chroniąc przez mechaceniem się. W ten sposób pranie jest skuteczne
i bezpieczne, jak nigdy dotąd. I to niezależnie od temperatury!

Przetestowałam i testuję nadal! To chyba najlepsza reklama, nie zraził mnie produkt, dopiera, a to o to przecież chodzi. Zatem:

  1. białe rzeczy są białe, nawet mega brudne skarpetki;)
  2. zawiera odplamiacz – skuteczny
  3. nie trzeba dodatkowo wlewać płynu do płukania, kapsułka nadaje właściwości antyelektrostatyczne
  4. świetnie pachnie i zapach naprawdę się utrzymuje
  5. ochrania kolory jeśli chodzi o wersje Color
  6. łatwe w „dozowaniu” jedna kapsułka wystarczy, chyba, że ubrania są mocno – mocno zabrudzone, to wtedy proponuje dwie kapsułki

keepcalmcarryon-perlux (2)

Kapsułki nie są duże, należy je umieścić na dole bębna i na kapsułkę dopiero ubranka. Zdecydowanie polecam ten produkt, jestem mocno zaskoczona skutecznością.

keepcalmcarryon-perlux (4)

Opakowanie można wykorzystać na kolejne kapsułki, zatem wystarczy zakupić uzupełnienie.

keepcalmcarryon-perlux (3)

Opakowania jakie są dostępne to 16, 24 i 36 kapsułek.

Cena bo to chyba najistotniejsze: 16 kapsułek w okolicach 20 zł, 24 kapsułki ok. 28 zł i największe opakowanie ok. 35 zł. Ceny proszków też są w takich przedziałach, również jeśli chodzi o ilość prania (1 kapsułka=1 pranie).

keepcalmcarryon-perlux (5)

Ja polecam! I zdaje się, że gdy mi się skończą to uzupełnię zapas:D

A teraz….Keep Calm and Carry On 🙂

0 komentarzy
0

You may also like

Napisz komentarz