Le Petit Marseillais – ambasadorka LPM

przez j
0 komentarzy

Po raz kolejny udało mi się zaliczyć do grona ambasadorek, kolejnym mega pachnącym produktem o którym mówię dziś to żele pod prysznic i mleczka do ciała firmy Le Petit Marseillas. keepcalmcarryon-le petit marselliais ambasadorka (1)Paczka właściwie, oprócz tego, że wiedziałam, że powinna być dziś to przyszła z zaskoczenia, nie było maila od kuriera ani smsa co zazwyczaj ma miejsce. Ale są wakacje, więc nie było problemu z odbiorem.

Po otwarciu ujrzałam urocze pudełko, które na pewno znajdzie swoje zastosowanie w domku.

keepcalmcarryon-le petit marselliais ambasadorka (2) keepcalmcarryon-le petit marselliais ambasadorka (3)Zielony papier w środku podkreślał letni klimat. Świeżo i pachnąco – tego się spodziewam. Zatem co mamy w środku tego prowansalskiego klimatu?

keepcalmcarryon-le petit marselliais ambasadorka (4)List od Manager LPM, cudownie miłe słowa, również mam nadzieję, że zakocham się w marce tak jak w szacie graficznej i marketingu marki.

Następnie dołączona była książeczka, która swoimi zdjęciami przenosi nas do Marsylii.

keepcalmcarryon-le petit marselliais ambasadorka (7)Książeczka jest pełna informacji o marce, o idei produktów, języka francuskiego i rad dotyczących kampanii.

Poza książeczką pachnące produkty:)

keepcalmcarryon-le petit marselliais ambasadorka (6) keepcalmcarryon-le petit marselliais ambasadorka (5) keepcalmcarryon-le petit marselliais ambasadorka (8)Żel pod prysznic kwiat pomarańczy – w buteleczce woń jest delikatna, owocowa i naprawdę głęboka. Mleczko do ciała z migdałami, pachnie równie delikatnie. Przeznaczenie dla suchej skóry. Już oczywiście wypróbowałam, wchłania się w sekundę, czuć nawilżenie.

Cieszę się bardzo z kampanii i z bycia #AmbasadorkaLPM. Można by rzec: Essaie absolument les produits Le Petit Marseillais. 🙂

Post we współpracy z Le Petit Marseillais i rekomendujto.pl

A teraz…Keep Calm and Carry On:)

0 komentarzy
0

You may also like

Napisz komentarz