Książkowo: Kasia Nosowska – A ja żem jej powiedziała

Zachęcona zdjęciami z Instagrama, tekstami autorki i samą autorką, sięgnęłam po audiobook Kasi Nosowskiej, czytany przez w/w autorkę.

źródło: http://cojestgrane24.wyborcza.pl/cjg24/1,13,23232892,146946,Kasia-Nosowska-wyda-ksiazke–Zainspirowal-ja-Insta.html

Mowa tu o książce z jakże chwytliwym tytułem ” A ja żem jej powiedziała” autorstwa znanej muzycznie Katarzyny Nosowskiej. Jeśli ktoś śledzi Kasię, to zauważy, że jest ona mocno zakręconą osobą. A sama książka ma być według autorki zbiorem opowiadań, spisanych po szale na profilu na IG, gdzie Kaśka nagrywała filmiki, w których z ironią mówi o showbizie, celebrytach i życiu. Napisana jest w sposób bardzo przystępny. Język, który trafi do każdej osoby, bez względu na wiek. Pełna mądrości życiowych, które wszyscy znają, ale lepiej nie mówić, bo wcale to życie takie kolorowe nie jest.

źródło: empik.pl

Świat w książce to świat osoby ciągle na diecie, przedstawia świat takim jaki jest. Właściwie pisząc to długo zastanawiałam się co mogę napisać, co nie zdradza wątków, jednocześnie zachęca po sięgnięcie po tą pozycję literacką. Bo właśnie to słowo ŻYCIE to wszystko co można powiedzieć: rodzice, dzieci, praca, alkohol, talent, papierosy, narkotyki, mieszkanie, sklepy, wizerunki, ścianki, koncerty, prawdy i zasady…I milion różnych innych rzeczy.

Tak czy siak, dobra lektura, połyka się w trymiga, słucha się dobrze, szczególnie, że czyta sama autorka, a jak wiemy Kaśka ma dość charakterystyczny głos, mnie przekonuje. Dobra książka, szczera prawda, żartobliwie napisana.

A teraz…Keep Calm and Carry On:)

2 comments on Książkowo: Kasia Nosowska – A ja żem jej powiedziała

  • Magda

    Polecasz ją na plażowanie? Czy raczej na refleksyjne wieczory? Urlopowej lektury szukam 🙂

    • j (author)

      myślę, że nadaje się na przemyślenia, a że dobrze się słucha /czyta, to myślę, że na plaży też da radę:D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *