Igraszki Kosmetyczne i co to się działo

przez j
0 komentarzy

30 listopada 2013 roku wziełam udział w Igraszkach Kosmetycznych w Warszawie, organizowanych przez trzy urocze osóbki: Elę (kuna domowa), Gosię (cosmefreak) i Patrycję (smykusmyk). Miałam przyjemność tam być, dzięki losowaniu małą rączką Tymona (link).

Tak też rano w sobotę andrzejkową poleciałam prawie na skrzydełkach na Dworzec Kaliski, aby udać się do stolicy. I po 2 godzinach jazdy pociągiem, gdzie za oknem tylko kropiło, dotarłam do Warszawy, która przywitała mnie ulewą.

Po atrakcjach jakimi było dla mnie zakup biletu w automacie i wielkiego szoku połknięcia przez kasownik mojego automatu, dotarłam do miejsca umówionego czyli do Gold Water Blue gdzie już czekały na nas organizatorki:)

DSC01791Pierwszy głos zabrał Prezes firmy w której miałyśmy możliwość się spotkać, Pan Wojciech Karwowski, który opowiedział nam o firmie, jej ideologii czy też o tym jak powstają kremy tej firmy.

DSC01792 OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

 

Naprawdę bardzo fajnie się słuchało takiej kompetentnej osoby jak Pan Wojtek.

logo.pngTu się dowiedzieliśmy jak ważne są składniki w kremie, czym jest  colostrum, na co wpływa i czemu jest nam do tego potrzebna koza z ustaloną dietą czyli specjany rodzaj siemienia lnianego jedząca. W efekcie – chyba dobrze by było mieć kozę:) Więcej jednak o firmie i kremach opowiem przy okazji recenzji produktu, ale samo słuchanie o produktach już mnie zachwyciło, więc mogę powiedzieć, że na początek warto poczytać o tych produktach.

Kolejną osobą, która zabrała głos była Pani Agata Wrona z Bare Minerals, firmy amerykańskiej, która słynie z dobrej jakości kosmetyków, mogliśmy zarówno posłuchać o produktach tej firmy jak i popatrzeć na wykonywany makijaż tymi preparatami, jak również dotknąć, wypróbować i się oczywiście pozachwycać paletkami, kolorami i wszystkim co wpadło w oko.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA DSC01793

 

 

 

Firma może na naszym rynku długo nie jest bo kilka lat, ale na świecie zdecydowanie więcej. Są to kosmetyki mineralne, lekkie, nie zapychające porów, satynowa konsystencja i piękne kolory, do tego ujmujący zapach kosmetyków zachęca do używania.

Trzeci, również super, był Michał z prezentacją dotyczącą kontrowersji będących ostatnio na blogch czyli parafina, parabeny, SLS czyli troche wiedzy czemu to wcale nie są takie straszne terminy jak je opisują.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA DSC01805 DSC01806

 

 

 

Michał jest jednym z autorów blogu Twoje Źródło Urody i naprawdę ciekawie opowiadał o faktycznym stanie terminów, których tak się wszyscy boją. Bo to zdecydowanie my piszący w tym świecie wirtualnym różne rzeczy wpływamy na postrzeganie niektórych elementów. I bardzo się cieszę, że jednym z elementów była taka merytoryczna dyskusja i prezentacja.

Kolejno pojawiły się Panie Ewa i Ola z Gosh’a i Lumene, które zaprezentowały nam trendy na karnawał 2013/2014 i nowe produkty tych firm.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

Jednocześnie mogłyśmy zobaczyć, jakimi produktami możemy wykonać makijaż z podanych trendów. A wg Gosh’a trendem będzie smokey eye, mocniejsze, ale również to delikatniejsze, barwy czerni, brązu, fioletu i granatu. Po tej prezentacji, trzy dziewczyny miały wykonany makijaż.

DSC01808 DSC01807

 

 

 

 

Ostatnim etapem, na którym już nie pozostałyśmy z Zuza (unusual blog) ze wzg. na transport i Ewelinę, która już na mnie czekała w Starbucksie:), była prezentacja dotycząca jakości blogowania.

Spotkanie było świetne, poznałam kilka osób, mam nadzieję, że nadal w świecie wirtualnym będziemy mieć kontakt, a i na innych blogowych spotkaniach się zobaczymy.

Obecne blogi to:

www.mrmajlajf.blogspot.com
www.kosmetykibeztajemnic.pl
www.o-ironio.blogspot.com
www.kaczkazpieklarodem.blogspot.com
www.alejestem.pl
www.make-up-today.com
www.sweet-and-punchy.blogspot.com
www.momenturody.pl

http://blogmoniszona.blogspot.com/
http://subiektywna-ja.blogspot.com/
www.bazarekkosmetyczny.blogspot.com/
www.mums-in-heels.blogspot.com/
http://sameprzyjemnosci.blogspot.com/
www.goodtotry.blogspot.com/
www.tbof.pl/
www.dezemka.blogspot.com/
http://nataliya-jesttakiemiejsce.blogspot.com/
http://www.beautyness.pl/
www.arsenic.pl
http://un-usual.blogspot.com/

Wszystkie naładowane pozytywną energią zostałyśmy jeszcze obładowane superprezentami:) Aż nie mogę się doczekać aż wszystkie przetestuję:)

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC

 

 

I jeszcze jedna dawka zdjęć:)

DSC_8499-crop DSC_8515 OLYMPUS DIGITAL CAMERA DSC01803 OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

 

 

A na koniec sobotniego dnia Mango juice – zakochałam się – pychota!!!

DSC01815 DSC01817

 

 

 

 

A teraz…Keep Calm and Carry On 🙂

PS. A wszystko dzięki naszym sponsorom:)

igraszki_logo

0 komentarzy
0

You may also like

Napisz komentarz