TAG: Jak ułatwić sobie życie!

przez j
0 komentarzy

Kolejny post z cyklu tag. Tym razem kika rzeczy, które dla mnie są niezbędne do tego stopnia, że pokusiłabym się o stwierdzenie, że ułatwiają mi życie. Jest 6 kategorii i dla każdej kategorii wybrałąm jeden element, który jest mi niezbędny.

1. MAKIJAŻ

podkladfluid kryjący Paul Sagane – mój koloro to 20 light beige, kryje, do tego stopnia, że na codzień nie potrzebuje korektora, ma puszystą konsystencję, malutka ilość wystarcza na całą twarz. Dzięki temu fuidowi z dodatkiem tuszu makijaż mam gotowy, nie potrzebuje spędzać godziny przed lustrem – oszczędność czasu, a jak wiemy czas to dziś pieniądz:)

2. PIELĘGNACJA

thumb31_9298880Krem łagodzący Mixa, rewelacyjna formuła, nawilża, łagodzi, delikatny zapach, szybko się wchłania, zostawia delikatny film na skórze, rewelacja na zimne pogody, bo dobra pielęgnacja to podstawa dobrego wyglądu. Dzięki temu makijaż robi się szybko i znowu mogę oszczędzić czas.

3. JEDZENIE

frittata_chorizo_papryka_chili_02Frittata to omlet z warzywami, robi się szybko, jest pożywne i pyszne:) Przyjemność w krótkim czasie:)

4. ORGANIZACJA CZASU

Kalendarz-2014-Kalendarz-ksiazkowy-Marilyn-Monroe,images_zdjecia,29,9788328001916_1Dla mnie niezbędny do działania jest kalendarz, tu wszystko zostaje zapisane, często rozróżniam kolorystycznie istotne rzeczy. Ostatnio rónież staram się pisać dodatkową listę TO DO, rzeczy, które aktualnie albo danego dnia muszę wykonać, mobilizuje mnie to do działania, czasem wiem, że nie mam wyjścia.

Do-it-copy1-791x10245. ORGANIZACJA PRZESTRZENI

hemnes-sekretarzyk__0177396_PE330346_S4Sekretarzyk – to moje królestwo, tu znajduje się wszystko czego potrzebuje. A sekretem jest zasada, zanim się zabierzesz do pracy, naszykuj wszystko co potrzebne do tej pracy, aby uniknąć spacerowania, które odwleka wykonanie zadania.

6. RELACJE MIĘDZYLUDZKIE

11Dla mnie istotne jest życie według zasady: traktuj innych tak jak sam chcesz być traktowany. Czasami uśmiech do kogoś na ulicy może wpłynąć na nasz dzień pozytywnie. Miło jest czasem zobaczyć uśmiech kierowany do nas. Wszystko to może tylko pozytywnie zadziałać na nasze kontakty z innymi osobami:)

 

A teraz…Keep Calm and Carry On 🙂

0 komentarzy
0

You may also like

Napisz komentarz