Co kobieta ma w torebce??

przez j
2 komentarze

Odwieczny problem: Jezu jaka ciężka!, Co Ty w niej nosisz?, Czy Ty czegoś w niej nie masz?, Ile torebek Ty wogóle masz?

No i co tu się kryć, że kobieca torebka w większości przypadków może mieścić wiele, najdziwniejszych rzeczy. I tak oto od pewnego czasu noszę jedną, głównie ze względu na kolor – taki wakacyjny i podobno modny

SONY DSC SONY DSC

Dość pojemna, nie powiem, ma wiele przegródek – a więc wiele się zmieści – tylko kto to będzie dźwigał:)??? Tak więc staram ograniczyć się do najpotrzebniejszych, zatem zrezygnowałąm już (chociaż czasem mi się zdarza, szczególnie w trakcie roku szkolnego) z: igły i nitki, kalendarza nauczycielskiego ( obowiązkowo w torbie od września do czerwca), piórnika, nożyczek,miliarda szminek / pomadek / błyszczyków (mam tylko taką / takie których danego dnia używam), wykałaczek (przydają się do odwiązywania supłów ze sznurówek, dopracowania modelu na konkurs fizyczny itd:)), pozostałe rzeczy raczej noszę:)

1. chusteczki – pod tą nazwą kryją się higieniczne, nawilżane do rąk, dla dzieci itp. Zatem ja mam na tą chwile i higieniczne i do rąk i dodatkowo żel rąk ( przydatny jak się nie ma wody)

SONY DSC

2. kosmetyczka – o w niej się mieści wiele – szczotk a do włosów, pilniczek, szminki/ błyszczyki itp., puder prasowany, róż do policzków, próbka perfum, krem do rąk.

SONY DSC

3. kolejna kosmetyczka – tym razem to moja podręczna apteczka – znajdzie się na: migrastop, nospa, manti, furagin, tabletki na gardło, nitka dentystyczna, sachol, leki na alergie.

SONY DSC

4. kalendarz na zapiski blogowe, długopis, portfel czy telefon to chyba nikogo nie dziwi…

SONY DSC

5. coś na ząb / odświeżenie – gumy i drażetki bling ( bez cukru), wyłąmują się tylko tictaki:)

SONY DSC

Czyli generalnie mało to i nie mało…

SONY DSC

PS. A no i na zdjęciu się jeszcze załapała malutka wałówka od Mamy:) Ogórki małosolne, pycha:)

Pytanie tylko czy ja tego wszystkiego potrzebuję na codzień w swojej torebce? Odpowiedź jest oczywiście magicznie prosta!!

TAK!!! I chyba każda to potwierdzi:) W szczególności ogórków;) żartowałam:)

A teraz…Keep Calm and Carry On 🙂

2 komentarze
0

You may also like

2 komentarze

castana 4 sierpnia 2013 - 18:25

ja w torebce mam tylko same potrzebne rzeczy, jak telefon klucze, kaledarz kilka cienkpisów stabilo, parasol, chusteczki.

Odpowiedz
Keep Calm and... 4 sierpnia 2013 - 21:34

pozazdrościć:)

Odpowiedz

Napisz komentarz